Skip to content Skip to footer

Balsas, poezija

Aldona aktyviai įsitraukusi į televizijos veiklą – yra LRT diktorė, dirba su garsinimu ir dubliavimu. Radijo pjesėsėms, knygoms, animacijai, dokumentikai ir meniniams filmams ji suteikia balsą ir įkūnija emocijas. 

 

Kita jos didelė aistra – poezija. Aldonos sukurtas meninis reiškinys Literariumas suburia poezijos mylėtojus į jaukų vakarą, kuriame susipina muzika, poezija, dainos ir eilėraščiai. Jokio chaoso, jokio blaškymosi, jokios buities – tik ramus kvėpavimas ir poezija, skambant muzikai. 

 

Poezijos vakarai ir Pasinesusikalbėjimai organizuojami ir virtualiu formatu.

 

Literariume susipina muzika ir poezija, dainos ir eilėraščiai. Tai aktorės Aldonos Vilutytės sukurtas meninis reiškinys, kuriame susiburia kuriantys, skaitantys, mylintys poeziją ir literatūrą žmonės. 

„Manau, kad poezija yra galimybė pabėgti nuo rutinos, kasdienybės reikalų. Skaitymuose mes kviečiame žmones sustoti ir nuo visko atsitraukti, pabūti drauge su mumis, o tuo pat metu – su savimi: pafantazuoti, mintimis pakeliauti po kitokį pasaulį“, – mintimis dalijasi A. Vilutytė.

Pasinesusikalbėjimai yra Aldonos Vilutytės ir Andriaus Zalieskos – Zala inicijuoto Literariumo dalis.

 

Dviejų kūrėjų, aktorės Aldonos Vilutytės ir dainų autoriaus, atlikėjo, grupės „Arbata“ lyderio Andriaus Zalieskos – Zalos bendroje muzikinėje programoje skamba Daivos Čepauskaitės eilėraščiai ir Zalos dainos. Tai atviras bei spalvingas eilių ir dainų dialogas

 

RENGINIAI

Festivalis „Vilniaus lapai“

„Literariumas“ rengia specialią programą literatūros festivalyje „Vilniaus lapai“. Lapkričio 13–15 d. vyko penktasis susitikimas su įdomiausiais ir garsiausiais Lietuvos bei užsienio rašytojais ir kitų sričių menininkais. Festivalio tema – ribos. 

„Literariumo“ vakare dalyvavo aktorių bei poetų duetai: Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė, Aldona Vilutytė ir Andrius Zalieska-Zala, Lina Buividavičiūtė ir Gabrielė Ladygaitė, Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka.

Tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos Pavasaris“

 

Literariumas įsitraukia į vieną didžiausių Lietuvoje literatūros renginių, kuriame susipina poezija, menas, muzika ir vaidyba bei susitinka Lietuvos ir užsienio įvairių meno sričių atstovai. 

54-asis tarptautinis poezijos festivalis žiūrėkite čia

Dėl muzikinės Literariumo programos jūsų renginiuose rašykite – aldona@vilutyte.lt

SUSIPAŽINKIME

aldona@vilutyte.lt

© 2024. Aldona Vilutytė |  Visos teisės saugomos.