Skip to content Skip to footer

Mokymai, seminarai, paskaitos

Poreikį garsiai kalbėti apie vieną galingiausių ginklų – kalbą – pajautė senai. Jau 9 metus su skirtingo amžiaus ir profesijų atstovais bando prisijaukinti scenos baimę, nugalėti stresą, išnarplioti aktorinio meistriškumo paslaptis, atrasti sėkmingo viešojo kalbėjimo formulę bei išmokti valdyti kvėpavimą, balsą ir tartį. Visa savo sukaupta ilgamete patirtimi dalinasi vesdama viešus seminarus, paskaitas ir individualias pamokas. 

Seminarai ir individualias pamokos organizuojamos ir virtualiu formatu. 

/ Individualios pamokos /

Individualios pamokos vyksta jaukioje Vilniaus senamiesčio studijoje, Pilies gatvėje. Užsiėmimų metu yra sudaromas kalbos lavinimo planas, kuris maksimaliai atitinka mokinio poreikius. Neturintys galimybės susitikti, gyvenantys užsienyje ar vykstantys į komandiruotes, gali dalyvauti individualiose online pamokose, kurios vykdomos nuotoliniu būdu.

/ Seminarai /

Kūrybiškumo ir efektyvios komunikacijos įgyvendinimas komandoje

Šiais laikais kūrybiškas mąstymas organizacijoje nėra įmanomas be komunikacijos. Kaip teisingai komunikuoti komandoje ir sukurti kūrybinę atmosferą, kurioje galėtume sėkmingai generuoti naujas idėjas? Kaip pažadinti kūrybiškumą ne tik savyje, bet ir komandoje? Į šiuos klausimus atsakysime seminare, kuris skirtas visiems, dirbantiems komandoje ir siekiantiems bendrų tikslų. Komandinė improvizacija, užduotys ir grupiniai žaidimai seminaro metu leis išmokti kūrybinio bendravimo, užtikrins sklandų užduočių pasiskirstymą, kolegų išklausymą, dėmesio valdymą ir koncentraciją.

Rekomenduojama seminaro trukmė: 5 val.*

Balso, kvėpavimo ir dikcijos galia

Seminaras susideda iš teorijos ir praktinės dalies. Užsiėmimo metu kalbėsime apie balsą, kvėpavimą, dikciją ir įtaigą. Teorinėje dalyje mes aptarsime dažniausiai pasitaikančias problemas ir sužinosime, kaip jas įveikti. Taip pat mokysimės valdyti stresą, sureguliuoti kvėpavimą, raiškiai kalbėti ir aiškiai formuluoti mintis. Praktinėje dalyje atliksime pratimus, kurių dėka balsas tampa stipresnis, spalvingesnis, įtaigesnis ir lengviau pasiekiantis norimą adresatą. Praktinėje dalyje atliksime pratimus, kurių dėka balsas tampa stipresnis, spalvingesnis, įtaigesnis ir lengviau pasiekiantis norimą adresatą. Išklausę seminarą būsite tikri, kaip tvarkytis su baime, stresu, drebančiu balsu ir kūnu. Svarbiausia – sužinosite raktą į kalbą, skirtą girdėti!

Rekomenduojama seminaro trukmė: 5 val.*

Sėkmingas viešasis kalbėjimas

Seminaras padės sėkmingai paruošti pranešimą ir pristatyti jį prieš auditoriją. Kaip dėlioti pranešimo turinį, kurį būtų lengva pristatyti ir įdomu išgirsti? Kokie pirmi žingsniai ir kaip pasiruošti, kad jaustumėtės saugiu bei užtikrintu? Šiame seminare aptarsime svarbiausias pranešimo dalis ir išmoksime susidoroti su nenumatytomis situacijomis. Praktinėje dalyje aptarsime minčių formulavimo, įtaigos ir auditorijos valdymo pratimus. Po užsiėmimo būsite pasiruošę profesionaliai dėlioti loginius kirčius, akcentus ir pauzes.

Rekomenduojama seminaro trukmė: 5 val.*

*Suteikiama galimybė trumpinti ar plėsti seminaro temą. Dėl seminaro pritaikymo jūsų poreikiams kreipkitės individualiai: aldona@vilutyte.lt / +37065247477

SUSIPAŽINKIME

aldona@vilutyte.lt

© 2024. Aldona Vilutytė |  Visos teisės saugomos.